для комфортного заміського відпочинку 4-х осіб
Coliba

Відрізняйся

В українському селі фасади різняться в різнобарв'ї. Ми підібрали для вас декілька гармонійних кольрових схем.

«Я вже більше 12-ти років займаюсь проектуванням і певен, що площа в будинку не головне. Набагато важливіші ті можливості, що дає внутрішній простір. Саме тому в проекті «Колиба» максимально використовується внутрішній простір, що дає можливість для комфортного дачного відпочинку 4-х осіб у дуже, як здається, невеличкому будиночку»

Юра Кузьмін

Архітектор

В такому будиночку ви зможете відпочити в Карпатах

5 особливостей будиночків «Колиба»

 

 

 • Аутентичний український дизайн. На фасадах використані елементи оздоблення української дерев'яної архітектури. Українське — це красиво!

 

 • Комфортне перебування 4-х осіб. Ми продумали внутрішній простір таким чином, щоб перебування на дачі було максимально зручним. А діти від такого будинку будуть просто в захваті.

 

 • Будинок — альтанка. Влітку при відкритих дверях, ви будете на свіжому повітрі, але в тіні, як в альтанці.

 

 • Дачна ділянка — для дозвілля на природі. Невеличкий будиночок дозволить максмально повно використати вашу ділянку для спілкування з природою.

 

 • Будинок, що розвивається. Ви можете розширювати будинок різними модулями, роблячи своє перебування на дачі ще цікавішим та різноманітнішим.

Такий будиночок зробить більш комфортним ваш пляжний відпочинок

Ідея

 

 

Основна ідея будиночків «Колиба» — це комфортний відпочинок за містом на природі.

 

Подорожуючи та відпочиваючи на природі я помітив, що задоволення приносять не речі якими ти користуєшся, а те, що і як ти робиш. Саме тому будиночок «Колиба» продуманий з точки зору тих процесів для яких саме і потрібен будинок на природі.

 • Наприклад сон. Спальне місце на антресолі зроблено таким чином, щоб просинаючись зранку перші погляди могли бути спрямовані на природу через велике вікно в узголів'ї, або щоб перед сном можна було спостерігати за зорями через мансардні вікна. До речі це спальне місце облаштоване полицями для книг та світильниками спрямованого світла, а також розетками, щоб ви могли заряджати свої гаджети.

 • Або їжа. Готувати або мити посуд на зручній кухні набагато приємніше дивлячись у вікно. 

В такому будиночку ви зможете залишатись у вашому заміському саді надовго

Невеликі терміни будівництва
Тільки високоякісні матеріали
Тепла сучасна конструкція

В такому будиночку ви зможете почитати книжку сидячи на даху

Планування

 

 

В плані будиночок — студіо з тамбуром санвузлом та антресоллю зі спальним місцем

Але будиночок можна розширити завдяки добудові модулів в його торцях. 

 

Отримайте фотографії з будівництва!

Щоб підписатись на фотоновини з будівельного майданчика, заповніть форму.

Інтер'єр

 • В будиночку передбачені всі зручності. До ваших послуг туалет, душова кабіна, пральна машина, кухня з плитою, духовкою та мікрохвильовою пічкою. А з великим холодильником ви зможете довго протриматись далеко від магазинів.

 

 • Кухонне обладнання розташовано у технологічній послідовності приготування їжі. Це, а також вікно над робочою поверхнею, зроблять кухонні клопоти зручними та приємними.

 

 • Велика шафа-купе дозволить розмістити багато речей, які ви захочете взяти з собою із міста.

 • Невеличкий санвузол спроможний повністю забезпечити потребу в чистоті та гігієні. При цьому залишаючись зручним. Тут можна помитись, сходити в туалет, попрати речі, а також накопичувати їх перед пранням. 

 • Спальне місце на антресолі має велике вікно в узголів'ї для того, щоб засинаючи та просинаючись, ви бачили навколишню природу. А мансардні вікна дозволять милуватись зоряним небом. Ваші діти будуть просто в захваті від цого місця. 

 • На печі можна приготувати сніданок та каву, якщо в дачному кооперативі почнуться перебої з електропостачанням.

 • Розташування печі між скляними дверима дає можливість з одного місця споглядати вогонь та навколишню природу.

 • Сучасна чавунна піч здатна доволі швидко прогріти об'єм будиночку взимку, а одного завантаження дров вистачатиме на обігрів протягом 5-ти годин. 

Конструкції будиночку

 

Основа будиночку — дерев'яний каркас. Це вже традиційна технологія для скандинавських країн яка добре себе зарекомендувала протягом багатьох років. 

 

Каркас складається з висушених соснових брусів. 

Стіни утеплюються мінеральною ватою 15, а дах - 20 см завтовшки.

 

15-ти сантиметрів кам’яної вати достатньо, щоб будиночок був не тільки теплим, а й мав незначні втрати тепла через стіни. Наприклад, для досягнення тих самих теплотехнічних показників стіна з пустотілої цегли має бути майже 1,5 метри завтовшки. Стіни нашого дачного будиночку відповідають українським нормам для житлових будинків з постійним проживанням.

Детально конструкція стіни виглядає так:

Окремо хочеться відзначити те, що конструкція дозволяє стінам дихати. Тобто, надмірна волога, що потрапляє в стіну з паром та стає конденсатом в точці переходу температури через нуль, буде виводитись назовні. Це гарантує, що ваш будиночок не буде втрачати свої теплотехнічні характеристики та завжди залишатиметься теплим. 

 

Модулі

 

Будиночки та вашу ділянку можна розвивати добудовуючи модулі розширення по мірі виникнення в них потреби.

На разі розроблено декілька модулів та схем їх використання.  

А в планах ще декілька модулів для відпочинку, розвитку, творчості та зберігання — гараж для мотоциклу або маленької машини, спортивний зал, дитяча-ігрова кімната, гончарна, столярна та слюсарна майстерні. 

 

Модуль «Лазня»

 

Модуль «Кабінет»

Щоб дізнатися вартість напищіть нам листа

 

+38 (093) 123-71-16

Ми маємо ще багато цікавих ідей, що чекають своєї реалізації. Якщо хочете бути в курсі нових розробок та можливостей приєднуйтесь до нашої групи на Фейсбуці

 • Instagram Social Icon
 • Wix Facebook page

Якщо вам сподобалась ця сторінка, поділіться нею з друзями

© 2015 — 2019 Юра Кузьмін. Сайт зроблено на Wix.com